Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
0
PREČU PIEGĀDE UN TERMIŅI
 
Jūsu pasūtījumu piegāde tiks nodrošināta visā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā, 

Preču piegāde tiek veikta: 
* Rīgas pilsētas robežās - 2-5 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža un pēc naudas saņemšanas mūsu bankas norēķinu kontā; 
* Latvijas teritorijā - 3-7 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas mūsu bankas norēķinu kontā.
*Lietuvas un Igaunijas teritorijā  4 – 10 darba dienu laikā, pēc naudas saņemšanas mūsu bankas norēķinu kontā.

​Preču piegāde var tikt veikta katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00; iespējams vienoties par preču piegādi ārpus norādītā laika.

*Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no sekojošiem preču saņemšanas veidiem:
•    Saņemt preci www.cinks.lv internetveikalā, vienojoties par laiku un dienu (apmaksa priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu vai PayPal);
•    Preču piegāde uz Omniva pakomātu visā Latvijas teritorijā, Lietuvā un Igaunijā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu vai PayPal); Pakomātu atrašanās vietas Latvijā variet apskatīt šeit.

•   ​ Preču piegāde ar kurjeru Rīgā/  Latvijā, Lietuvā, Igaunijā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu vai PayPal);

 Veicot pasūtījumu ar norādi – Izņems pats, prece tiek rezervēta un tiek uzglabāta 7 dienas. Ja šajā laikā neieradīsieties pēc preces, tā tiks atdota veikalam pārdošanai un Jūsu rezervācija tiks atcelta.

Izvēloties - preču piegāde uz Pickup Omniva  adresi, sazināsimies ar Jums, lai noskaidrotu tuvāko uz kuru nogādāt preci.  Pēc pakas nogādāšanas ar Jums sazināsimies  SMS veidā par iespējamo pasūtījuma izņemšanu. Prece ir jāizņem 7 dienu laikā no brīža, kad  jums ir nosūtīta sms.

Izvēloties - preču piegāde ar Kurjeru, pēc pasūtījuma noformēšanas mēs organizēsim preču piegādi uz Jūsu norādīto adresi. Neskaidrību gadījumā, mēs ar  Jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes laiku un adresi.


PIEGĀDES IZMAKSAS
Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievietojiet virtuālajā grozā visas preces un dodieties uz "Grozu". Izvēlieties piegādes vietu, un sistēma norādīs precīzas Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas. 
​​