Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
0
Pasūtījumi var tikt veikti:
1. Internetveikala cinks www.cinks.lv sistēmā.
2. Pēc preču izvēles internetveikala www.cinks.lv esošā preču kataloga, piesakot pasūtījumu pa tālruni +371 29245330
3. Pēc preču izvēles internetveikala www.cinks.lv esošā preču kataloga, nosūtot pasūtījumu uz e pasta adresi: cinks@cinks.lv

Pirkuma uzsākšana
Jūs droši varat uzsākt veikala kataloga apskati un izvēlēties preci, pievienojot to Pirkumu grozam. Informāciju par sevi, piegādes adresi un apmaksas noteikumus norādīsiet preces pasūtīšanas brīdī.
 
Preces izvēle

Pēc pielietošanas piederības/saraksts atrodas lapas augšā: Sievietēm, Vīriešiem, Bērniem, Zīdaiņiem.
Izvēlieties preci. Lai ieliktu preci Pirkuma grozā, nospiediet pogu “Pievienot grozam” . Izvēloties Preci, Jūs redzat preces nosaukumu, kodu, izmēru un un īsu preces aprakstu, ražotāja un ražotājvalsts nosaukumu, cenu eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Turpiniet preču apskati līdz esat izvēlējušies visu sev nepieciešamo.

Jūs varat redzēt izvēlēto preču sarakstu un kopsummu, atverot lapas labajā pusē augšējā stūrī  simbolu Pirkuma grozs, nospiežot "Nopirkt".
Ja nepieciešams veikt izmaiņas Pirkuma grozā, variet mainīt daudzumu vai dzēst. Kad atlasītas visas Jums nepieciešamās preces un pasūtījuma pareizība pārbaudīta Pirkuma grozā, nospiediet pogu “Veikt pasūtījumu”. Jums tiks piedāvāta iespēja izvēlēties preces piegādi - Piegādes metode. Obligāti ievadiet katrā lauciņā prasītos datus, lai preču piegāde notiktu korekti. 
 Kad esat aizpildījuši visus laukumus, spiediet pogu "Veikt pasūtījumu". vai arī vēl veikt izmaiņas nospiežot pogu "Veikt izmaiņas".

Apmaksas veikšana par preci
Apmaksa tiek veikta Eiro (EUR), izmantojot kādu no zemāk minētajiem apmaksas veidiem: 
1. Saņemot preci veikalā:
1.1.  priekšapmaksa - bankas pārskaitījums;
2.2. norēķins ar maksājuma karti interneta sistēmā www.cinks.lv ar PayPal starpniecību

2. Piegādājot preci Latvijā, Lietuvā Igaunijā:
2.1.  priekšapmaksa - bankas pārskaitījums,
2.2. norēķins ar maksājuma karti interneta sistēmā www.cinks.lv ar PayPal starpniecību, pirms preču piegādes uz norādīto adresi.


​Pēc pasūtījuma veikšanas, ja prece būs noliktavā, uz Klienta norādīto e-pasta adresi 2 darba dienu laikā tiks nosūtīts rēķins ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, lūdzam norādīt apmaksas mērķi: pasūtījuma un rēķina numuru.


Preču cenas ir norādītas Eiro (EUR), ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Preču piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā. Tās tiek noteiktas atbilstoši piegādes noteikumos minētajai kārtībai/ Preces piegādes izvēle/ un pievienotas rēķinam.