Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
0
INTERNETA  VEIKALA www.cinks.lv LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, pasūtot tos internetā, pa telefonu vai e-pastu. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu.
Lietošanas noteikumi periodiski var tikt mainīti, tādēl lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

 PIRCĒJA/LIETOTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI
•    Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām no viņa reģistrētā lietotāja konta un paša ievietoto informāciju, kā arī par  lietotāja konta konfidencialitāti, ja tāds ir. 
•    Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā www.cinks.lv internetveikala vadība patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.

•    Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, vai par patērētāja tiesībām un pienākumiem, lasāma Patērētāju tiesību aizsardzības likumā. 
Veicot pasūtījumu Lietotājs  piekrīt, ka iesniegto privāto datu apstrādi veic SIA "MED Baltic Partnerss", Ŗeģ. No.
40103492492, Jurid. adrese: Zvaigžņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167,   pirkuma rēķina un pavadzīmes sagatavošanai un izsniegšanai  (Grāmatvedības likums 7. pants), saskaņā ar Fzisko personu datu aizsardzības likumu.

PIEGĀDĀTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI
SIA “MED Baltic Partners” apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.
Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība - KONTAKTI
Piegādātājam ir tiesības anulēt pasūtījumu sekojošos gadījumos:
1)      ja pircējs pēc rēķina saņemšanas apmaksu nav veicis 5 dienu laikā;
2)      ja norādītā piegādes vieta ir kļūdaina;
3)      ja pircējs neatrodas norādītajā adresē un nav sazvanāms.
 
ATTEIKŠANĀS NO PASŪTĪJUMA:
•    No pasūtījuma Jūs varat atteikties pamatojoties uz distances tirdzniecību regulējošo likumu normu  MK 255 aizpildot atteikuma veidlapu, pielikums B.
•    Ja, apskatot saņemto preci kurjera klātbūtnē, konstatējat, ka objektīvu iemeslu dēļ prece Jūs neapmierina, kurjers sastādīs aktu un prece oriģinālajā iesaiņojumā kopā ar pavaddokumentiem tiks sūtīta atpakaļ. Sūtījumu apmaksās interneta veikals www.cinks.lv. Lai izvairītos no šādiem pārpratumiem, jau iepriekš aicinām rūpīgi izpētīt katra modeļa detalizēto aprakstu un izmērus.
•    Ja, neskatoties uz preces detalizēto aprakstu un apskati, 14 dienu laikā izlemsiet to atdot veikalam, sūtīšanas izdevumi būs jāapmaksā Jums. Mēs sagaidām, ka šajā gadījumā Jūs preci tikai pielaikosiet un atdosiet tādu, kādu saņēmāt, ieskaitot iepakojumu un aizsargplēves. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.
•    Mēs rūpējamies, lai prece no veikala tiktu izsūtīta nevainojamā kvalitātē. Ja tomēr iegādātajai precei 30 dienu laikā konstatēsiet kādu ražošanas tehnisku defektu vai nepilnību (Garantijas noteikumi), pēc saskaņošanas ar mums (uzrakstiet e-pasta vēstuli vai zvaniet un mēs Jums nosūtīsim detalizētu instrukciju) varat sūtīt to atpakaļ uz interneta veikalu. Šādā gadījumā Jums ir tiesības lūgt preces nomaiņu vai naudas atdošanu, un sūtījumu apmaksā veikals. Ja defekts neatbilst garantijas nosacījumiem, pēc tā novēršanas Jūs saņemsit preci ar pēcapmaksu, kas būs atbilstoša bojājuma novēršanas summai un sūtīšanas izdevumiem.

NAUDAS ATMAKSA:
•    Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiks pārskaitīta uz to kontu, no kura tā tika ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi. 
•    Iepriekšminētajos preču atpakaļatdošanas gadījumos tiek veikta preces pārbaude, kam mēs rezervējam 5 darba dienas no saņemšanas brīža. 

Strīdi, domstarpības un pretenzijas tiek risinātas sarunu ceļā. Gadījumā, ja vienošanās netiek panākta, jebkurš strīds, nesaskaņa vai prasība tiks izšķirta Latvijas Republikas tiesu institūcijās saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas normām.

Izdarot pirkumu interneta veikalā  www.cinks.lv  PIRCĒJS/ LIETOTĀJS piekrīt saņemt elektroniski apstiprinātu veikala ietvaros unikālu rēķinu bez paraksta.​

Izmantojot www.cinks.lv interneta veikalu, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.