Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
+371 29245330 / cinks@cinks.lv
0

Privātuma politika

Mums ir svarīga jūsu datu drošība. Personas datu apstrādes politikā aprakstīts, kādus datus mēs vācam, kādam mērķim tas tiek darīts, kā arī norādītas jūsu iespējas kontrolēt savus datus un informācija par iespēju sazināties ar mums.

​Personas datu pārzinis

www.cinks.lv ir uzņēmuma SIA “MED Baltic Partners”, reģ.nr. 40103492492, īpašums, kurā tiek piemēroti interneta veikala www.cinks.lv reģistrēto un nereģistrēto lietotāju Personas datu aizsardzības noteikumi.  Personas datu pārzinis SIA “MED Baltic Partners” atbild par to, lai Jūsu dati tiktu apstrādāti saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem Latvijā un Eiropā.

Kādi jūsu kā klienta personas dati tiek apkopoti un kādēļ?

Šajā sadaļā tiek aprakstīti personas datu apstrādes nolūki, apstrādāto personas datu kategorijas, kā arī juridiskais pamats, saskaņā ar kuru uzņēmumā SIA “MED Baltic Partners” notiek jūsu kā klienta personas datu apstrāde.

1) Pasūtījumu/pirkumu apstrāde

Personas dati tiek apstrādāti, lai varētu veikt tālāk aprakstītās darbības.

·        Piegādāt pasūtītos/iegādātos produktus (tostarp paziņot par piegādi vai sazināties saistībā ar piegādi).

·        Pārvaldīt maksājumus (tostarp veikt analīzi par to, kādi maksājumu risinājumi izvēlēti).

·        Pārvaldīt pirkumu atgriešanu, sūdzību izskatīšanu un garantijas problēmu pieteikumus.

Tālāk norādītas apstrādāto personas datu kategorijas.

·        Vārds, uzvārds

·        Kontaktinformācija (adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs).

·        Maksājumu informācija (piemēram, darījuma numurs, darījuma datums, maksājuma vēsture).

·        Personas kods (pavadzīmes izrakstīšanai  pamatojoties uz grāmatvedības noteikumiem).

·        Pasūtījumu informācija, piemēram, kāds produkts ir pasūtīts, kāds izvēlēts piegādes veids/ vai izņems pats vai izvēlēta piegāde uz Omniva pakomātu vai ar kurjeru.

Juridiskais pamats: pirkuma līguma saistību izpilde 


​2) Jūsu pirkuma/pasūtījuma administrēšana

Personas dati tiek apstrādāti, lai varētu veikt tālāk aprakstītās darbības.

·        Nodrošināt pirkuma/pasūtījuma izpildi.

·        Nodrošināt iespēju izsekot pirkumu vēsturi.

·        Pārvaldīt jūsu iestatījumus un informāciju par maksājumu vēsturi un maksāšanas veikumu.

·        Nodrošināt pirkumu sarakstu saglabāšanu.

Juridiskais pamats: pirkuma līguma saistību izpilde 

3) Klientu apkalpošanas pārvaldība

Personas dati tiek apstrādāti, lai varētu veikt tālāk aprakstītās darbības.

·        Nodrošināt pirkuma/pasūtījuma izpildi

·        Sazināties ar klientu un sniegt atbildes uz jautājumiem, kas iesniegti klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni vai e-pastā.

·        Izskatīt sūdzības un sniegt atbalstu (tostarp tehnisko atbalstu).

Tālāk norādītas apstrādāto personas datu kategorijas.

·        Vārds, uzvārds

·        Kontaktinformācija (piemēram, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs).

·        Informācija par pirkumu un datumu.

Juridiskais pamats: Leģitīmās intereses. Apstrāde ir nepieciešama jūsu un mūsu interesēs, lai pārvaldītu klientu apkalpošanu.

4) Juridisku pienākumu izpilde (piemēram, attiecībā uz Latvijas grāmatvedības likuma, Atbildības par produktiem likuma un Personas datu aizsardzības IT sistēmās likuma prasībām)

Personas dati tiek apstrādāti, lai varētu veikt tālāk aprakstītās darbības.

·        Izpildīt juridiskos pienākumus saskaņā ar likumos, tiesas spriedumos vai administratīvajos lēmumos noteikto.

Tālāk norādītas personas datu kategorijas, kuras var tikt apstrādātas.

·        Vārds, uzvārds

·        Kontaktinformācija (piemēram, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs).

·        Personas kods.

·        Informācija par pirkuma datumu, vietu, produktu defektiem/sūdzībām par produktu.

·        Maksājuma informācija

Juridiskais pamats: juridisku pienākumu izpilde

Personas datu kopīgošana un nodošana

Personas dati apstrādes nolūkā var arī tikt nodoti citiem uzņēmumiem, ar kuriem SIA “MED Baltic Partners” sadarbojas, piemēram,  pirkuma/ pasūtījuma piegādes izpilde, maksājumu risinājumu un IT pakalpojumu jomā. Šādos gadījumos partneri apstrādā datus kā neatkarīgi personas datu pārziņi saskaņā ar to privātuma politikām un vadības norādījumiem.

Turklāt uzņēmumam  SIA “MED Baltic Partners” var būt arī juridisks pienākums sniegt informāciju valsts iestādēm (piemēram, policijai un nodokļu iestādēm).

Personas datu glabāšana

Datu apstrāde atbilst tiesību aktu prasībām; tas nozīmē, ka informācija par personu netiek glabāta ilgāk nekā tas nepieciešams apstrādes nolūkam. Praksē tas nozīmē to, ka informācija, kas vairs nav aktuāla vai nepieciešama pirkuma/pasūtījuma izpildei vai apkopošanas nolūkiem, tiek dzēsta. Visa personas datu apstrāde ir pakļauta drošībai un slepenībai.

Jūsu tiesības un izvēles iespējas

Tiesības labot

Jums vienmēr ir tiesības pieprasīt labot jūsu personas datus, ja tie nav pareizi. Noteiktā nolūka ietvaros jums ir arī tiesības papildināt nepilnīgus personas datus, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: medbalticpartners@gmail.com

Tiesības uz dzēšanu

Jums ir tiesības pieprasīt dzēst personas datus, kurus mēs apstrādājam tālāk aprakstītajos gadījumos.

·        Jūs esat atsaucis piekrišanu, uz kuras pamata notika datu apstrāde, un datu apstrādei vairs nav cita juridiska pamata.

Mēs varam neizpildīt jūsu pieprasījumu dzēst datus gadījumā, ja mums ir juridiski pienākumi, saskaņā ar kuriem to darīt nav atļauts. Tas var būt tādā gadījumā, kad apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu mums uzliktu juridisku pienākumu vai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.

Tiesības ierobežot apstrādi

Jums ir tiesības pieprasīt ierobežot mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi.

Tiešais mārketings

Jums ir iespēja iebilst pret jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkā, piemēram, jaunumu par produktiem /informācijas nosūtīšana uz e-pastu. Ja iebilstat pret tiešo mārketingu, mēs pārtrauksim jūsu personas datu apstrādi šādam nolūkam, kā arī tiešā mārketinga darbības.

Sīkfaili

Personas dati var tikt vākti, kad izmantojat www.cinks.lv; tādā gadījumā tiek glabāta informācija par jūsu lietojumu un jūsu apmeklētajām lapām. Tas var attiekties uz tehnisku informāciju par jūsu ierīci un interneta pieslēgumu, piemēram, operētājsistēmu, pārlūkprogrammas versiju, IP adresi, sīkfailiem un unikāliem identifikatoriem. Kad apmeklējat cinks.lv, kur tiek sniegti mūsu pakalpojumi, mēs varam izmantot tehnoloģijas jūsu atpazīšanai, lai vairāk uzzinātu par mūsu vietnes lietotājiem. Tas var notikt tiešā veidā vai izmantojot trešo pušu tehnoloģijas. Tādam nolūkam var izmantot, piemēram, sīkfailus.

Kādēļ mēs izmantojam sīkfailus?

www.cinks.lv sīkfaili tiek izmantoti, lai izsekotu informāciju par apmeklētāju skaitu un precēm, kuras esat aplūkojis vai pievienojis iepirkumu grozam. Mēs izmantojam sīkfailus, lai iegūtu arī tīmekļa izmantošanas statistikas datus. Mums šādi statistikas dati ir nepieciešami, lai attīstītu www.cinks.lv.

Personas kodu apstrāde

Mēs apstrādājam jūsu personas kodu tikai tad, kad tas ir nepārprotami nepieciešams pirkuma/ pasūtījuma izpildes nolūkam, personas identificēšanas nodrošināšanai,  pamatojoties uz LV grāmatvedības likumu.

Sūdzības

Ja Jums ir radies iespaids, ka jūsu datus neizmanto saskaņā ar noteikumiem vai apstrādā nelikumīgi, varat iesniegt sūdzību SIA “MED Baltic Partners“ datu pārzinim (skat. sadaļā kontakti).

Ja no datu pārziņa nesaņemat atbildi, Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību Latvijas Datu valsts inspekcijai http://www.dvi.gov.lv

Kontaktinformācija

Lai uzzinātu vairāk par personas datu pārvaldību vai ja jums ir jautājumi, jūs esat laipni aicināts sazināties ar mums:​

SIA “MED Baltic Partners “,
Zvaigžņu iela 4, Mārupe, LV-2167, Latvija
​E-pasts: medbalticpartners@gmail.com

​Politikas izmaiņas

Šī privātuma politika var tikt atjaunināta, lai izlabotu neatbilstības vai ieviestu jaunas juridiskas vai tehniskas prasības. Nesenāk atjaunināto privātuma politikas versiju vienmēr varēs atrast šajā lapā. Pēdējoreiz atjaunināta 24/05/2018